پیدا کردن آی دی قسمت های مختلف وردپرس - طراحی سایت | ساخت سایت | قالب وردپرس

پیدا کردن آی دی قسمت های مختلف وردپرس

۱۰ خرداد ۱۳۹۲
2662 بازدید
فاقددیدگاه
finding-post-id-wordpress-www.dy.ir

خیلی اوقات برای طراحی وبسایت یا قالب وردپرس نیاز داریم که id دسته ای خاص،نوشته ،نویسنده و… را پیدا کنیم . مثلا می خواهیم یک کوئری وردپرس بنیویسیم که فقط نوشته های دسته ای با آی دی ۲ را نمایش دهد.خیلی از دوستان از پلاگین های نمایش دهنده آی دی استفاده می کنند . اما هیچ نیازی به پلاگین نیست . برای پیدا کردن آی دی قسمت های مختلف وردپرس با دهکده طراحی باشید:

۱-id  نوشته های وردپرس:به قسمت”همه نوشته ها” بروید و هر نوشته ای که می خواهید را انتخاب و ویرایش را بزنید.حالا به آدرس بار مرورگر خود نگاه کنید. آجا که نوشته شده”post=403″ آی دی نوشته شماست.تصویر زیر کاملا گویاست:

finding-post-id-wordpress-www.dy.ir

۲- پیدا کردن آی دی دسته ها و برچسب های وردپرس:به قسمت “دسته ها” یا “برچسب ها” بروید.دسته مورد نظر را انتخاب و ویرایش را بزنید.آدرس بار را نگاه کنید.آنجا که نوشته شده “id=6″ آی دی دسته یا برچسب شماست:

finding-post-id-wordpress2-www.dy.ir

۳- پیدا کردن id کاربران سایت: به قسمت کاربران> همه کاربران بوید و بر روی دکمه ویرایش کاربر مورد نظر کلیک کنید. آدرس بار را نگاه کنید و به راحتی آی دی کاربر مرود نظر را پیدا کنید:

user-id-wordpress.www.dty.ir

۴- آی دی دیدگاه ها: به قسمت دیدگاه های بروید و بر روی ویرایش دیدگاه مورد نظر کلیک کنید. به آدرس بار نگاه کنید.آی دی دیدگاه در اختیار شماست:

comment-id-wordpress

امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما